facebook youtube
newsletter

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach, promocjach oraz wydarzeniach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości Newsletter drogą elektroniczną, przy wykorzystaniu podanego adresu email, w oparciu o art. 10 Ustawy z 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wysyłaną przez firmę Agro-Szczuka Mariusz Szczuka ul. Piękna 21/5, 19-300 Ełk
captcha

Aktualności / Promocje

ER.MO Spes 6/137 – włoska jakość

ER.MO Spes 6/137 – włoska jakość

Pracując z półzawieszanymi pługami ciągnik jest mniej obciążony. Dochodząc do tego wniosku włoska firma Ermo wprowadziła półzawieszane pługi nowej gamy SPES zawierającej modele z korpusami w liczbie od 4 do 8 stuk. Przedstawicielem nowego typoszeregu włoskich narzędzi do odwracania gleby jest Ermo SPES.6/137.

Ten 6-korpusowy pług obracalny waży 4900 kg i należy do średnich narzędzi w tym typoszeregu. Dedykowana moc ciągnika do tego pługa wynosi od 250 do 350 KM. Jego korpusy mogą pracować na głębokościach 25-35 cm, niezależnie od tego czy pług pracuje w bruździe czy on-land. Pług jest przystosowywany do tych trybów pracy poprzez układ hydrauliczny. Narzędzie ma regulowaną hydraulicznie również szerokość roboczą. Jej zakres wynosi od 210 do 390 cm. Solidna rama Ermo Spes.6/137 ma rozmiary 150x150x16 mm, co pozwala pracować w trudnych warunkach.

W tylnej części maszyny znajdują się bliźniacze koła podporowe. Jak podaje producent – zapewniają one stabilność orki jak i bezpieczeństwo podczas szybkiego transportu drogowego. Siłownik sterujący głębokością poprzez tylne koła pługa, ma tzw. pamięć, co pozwala na ustawianie narzędzia do kolejnego przejazdu roboczego z tymi samymi parametrami, co przed nawrotem.

AUTOR TEKSTU: TOMASZ BUJAK | BUJAK@RPT.PL

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

Polityka ochrony danych
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Projekt i realizacja DEOS

Agro-szczuka
telefon SZYBKI KONTAKT