facebook youtube
newsletter

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach, promocjach oraz wydarzeniach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości Newsletter drogą elektroniczną, przy wykorzystaniu podanego adresu email, w oparciu o art. 10 Ustawy z 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wysyłaną przez firmę Agro-Szczuka Mariusz Szczuka ul. Piękna 21/5, 19-300 Ełk
captcha

Aktualności / Promocje

Farmtrac FT675DT w limitowanej wersji KING

Farmtrac FT675DT w limitowanej wersji KING

Na targach w Kielcach został zaprezentowany ciągnik Farmtrac FT675DT w nowej limitowanej wersji KING. Model ten, na pierwszy rzut oka odróżnia się kolorem czerwonym oraz nową kabiną. Zapewnia ona lepsze wytłumienie drgań i dzięki temu jeszcze cichszą pracę, mniejszą wysokość ciągnika (często poszukiwaną przy wjeździe do obory), ale też wiele wygodnych i nowoczesnych rozwiązań jak elektrohydrauliczne sprzęgło WOM i załączanie przedniego napędu… Z przodu kabina posiada uchylny szyberdach ułatwiający pracę z ładowaczem, a jednocześnie spełnia normy ROPS i FOPS. Pracę ułatwi również 7″ ekran pokazujący pracę maszyn z tyłu ciągnika, a umili fotel pneumatyczny i zestaw audio SONY.

Ciągnik wyposażony jest w sprawdzony, niewysilony i niezawodny oszczędny silnik PERKINS o pojemności 4400cm³ bez filtra cząstek stałych DPF i konieczności stosowania AdBlue co zapewnia tanią i prostą eksploatację.

Myślę, że model FT675 DT KING będzie się cieszył powodzeniem większym nawet od popularnej linii MAZUR.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

Polityka ochrony danych
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Projekt i realizacja DEOS

Agro-szczuka
telefon SZYBKI KONTAKT