facebook youtube
newsletter

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach, promocjach oraz wydarzeniach.

captcha

Kosiarki dyskowe Jar-Met

jarmet

Kosiarka dyskowa przeznaczona jest do koszenia roślin niskołodygowych na niezakamienionych użytkach zielonych o równej powierzchni. Dzięki zastosowaniu regulowanego sworznia zaczepu maszynę można agregatować z ciągnikami wyposażonymi w II lub III kategorię zawieszania.

Do napędu kosiarki zastosowano sprawdzoną przekładnię i listwę tnącą włoskiej firmy COMER. Napęd z ciągnika przekazywany jest za pomocą wału przegubowo – teleskopowego ze sprzęgłem jednokierunkowym na przekładnię kątową oraz listwę tnącą.

Konstrukcja ramy zawieszenia pozwala na podnoszenie kosiarki na uwrociach wyłącznie za pomocą siłownika bez konieczności unoszenia cięgieł dolnych ciągnika.

WyszczególnienieJedn. miaryDane
1.Symbol maszyny-Z210Z210/1Z210/2
2.Szerokość roboczam2,12,52,9
3.Szerokość w położeniu roboczymmm392042604660
4.Wysokość w położeniu roboczymmm120012001200
5.Długość w położeniu roboczymmm115011501150
6.Szerokość w położeniu transportowymmm175017501750
7.Wysokość w położeniu transportowymmm250028503200
8.Długość w położeniu transportowymmm115011501150
9.Masa  maszynykg504528560
10.Liczba dyskówszt.567
11.Liczba noży tnącychszt.101214
12.Zapotrzebowanie mocykkl283544

MASZ PYTANIE?

ZADZWOŃ: tel. 87 520 03 11 kom. 698-775-455

WYŚLIJ ZAPYTANIE



captcha

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Projekt i realizacja DEOS

Agro-szczuka
telefon SZYBKI KONTAKT