facebook youtube
newsletter

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach, promocjach oraz wydarzeniach.

captcha

O firmie

Zajmujemy się sprzedażą ciągników, maszyn i części rolniczych. Jednocześnie nasza firma zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dostarczamy części do większości typów maszyn rolniczych.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment. Jesteśmy dystrybutorem ponad trzydziestu producentów. Zapewniamy dostawę towaru na czas ubezpieczonym transportem samochodami ciężarowymi bezpośrednio do gospodarstwa.

Zapewniamy wsparcie w finansowaniu zakupów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy.

Znając doskonale sytuację polskiego rolnictwa oraz jego potrzeby postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom, aby zostać odpowiednim partnerem handlowym. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co umożliwia negocjacje upustów uzależnionych od wielkości zamówień.

Posiadamy ponad 16 letnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

W naszej ofercie posiadamy maszyny rolnicze renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Prowadzimy sprzedaż gotówkową i ratalną oraz zapewniamy transport na terenie całego kraju.

W razie wątpliwości lub pytań uprzejmie służymy pomocą. Napisz lub zadzwoń do nas.

"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."

Vincent Van Gogh

NAPISZ DO NAScaptcha

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Projekt i realizacja DEOS

Agro-szczuka
telefon SZYBKI KONTAKT