facebook youtube
newsletter

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach, promocjach oraz wydarzeniach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości Newsletter drogą elektroniczną, przy wykorzystaniu podanego adresu email, w oparciu o art. 10 Ustawy z 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wysyłaną przez firmę Agro-Szczuka Mariusz Szczuka ul. Piękna 21/5, 19-300 Ełk
captcha

Aktualności / Promocje

Relacja z Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych 2015 w Szepietowie

Relacja z Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych 2015 w Szepietowie

Jak co roku w ostatni weekend czerwca miała miejsce Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szpietowie zorganizowana przez Podlaski ODR. Rok rocznie towarzyszą jej największe w regionie targi rolnicze. Można zapoznać się z oferowanymi nowościami na rynku rolniczym.

Firma Agro-Szczuka, jako nowy gracz na rynku, wzięła udział w targach po raz pierwszy. Choć to debiut, firma wyraźnie zaznaczyła swą obecność na rynku i na nich. Stoisko było zorganizowane wspólnie z największym polskim producentem ciągników firmą Farmtrac. Pokazana była cała gama oferowanych na naszym rynku traktorów tego producenta, od małych modeli 535,

przez budżetową linię Heritage po najnowsze modele z serii Euroline. Wiele pozytywnych opinii zebraliśmy dla najlepiej sprzedającego się ciągnika w limitowanej serii Farmtrac 675 DT KING – niezawodna konstrukcja z niewysilonym silnikiem Perkinsa 4400 cm³ z nowoczesną linią maski oraz nową komfortową kabiną z wieloma ułatwieniami pracy operatora, w połączeniu z atrakcyjną ceną, wyróżnia spośród konkurencyjnych rozwiązań.

Jak widać wszystkie modele Farmtrac cieszyły się dużym zainteresowaniem, jednak największą uwagę przykuwała nowa propozycja tej firmy – niepozorna, jednak bardzo praktyczna ładowarka Farmtrac TL2100.

Duże wrażenie na odwiedzających zrobiły górujące nad stoiskiem ładowarki MERLO. Dostosowana do warunków rolniczych konstrukcja modelu Merlo MultiFarmer  32.9 o mocy 120 KM zwracała uwagę wszystkich zainteresowanych. Uniwersalność maszyny mogącej zastąpić ciągnik w połączeniu z marką wiodącego producenta i jego jakością przyciągało zainteresowanych kupnem.

Na naszym stoisku można było również zapoznać się z maszynami zielonkowymi niemieckiej firmy Fella, która już niemal od wieku specjalizuje się tylko tą działką rolnictwa. Jako, że sezon pokosowy, to kosiarki, zgrabiarki i przetrząsacze były oblegane, a sprawdzone od  wielu lat modele kosiarek FELLA SM 2X8 In Line znalazły już na miejscu kolejnych  użytkowników.

 

Również włoskie prasy i prasoowijarka  Feraboli zaskoczyły atrakcyjną ceną odwiedzających stoisko, a można było wybierać także spośród maszyn Mascar‚a.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

Polityka ochrony danych
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Projekt i realizacja DEOS

Agro-szczuka
telefon SZYBKI KONTAKT