facebook youtube
newsletter

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach, promocjach oraz wydarzeniach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości Newsletter drogą elektroniczną, przy wykorzystaniu podanego adresu email, w oparciu o art. 10 Ustawy z 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wysyłaną przez firmę Agro-Szczuka Mariusz Szczuka ul. Piękna 21/5, 19-300 Ełk
captcha

Aktualności / Promocje

Pokazy polowe pracy maszyn zielonkowych w Żebrach

Pokazy polowe pracy maszyn zielonkowych w Żebrach

Mieliśmy okazję zademonstrować najnowszą prasoowijarkę firmy Mascar, opartą na prasie Mascar Diavel 630.

Było to pierwsze uruchomienie tej maszyny w Polsce. Pracowała z ciągnikiem Farmtrac FT7100 – 102KM i pokazała, że w tym zestawie doskonale sobie radzi. Zaprezentowana również została prasa pasowa Mascar Monster 770 CUT z najnowszym ciągnikiem Farmtrac FT9120 – 113KM, która zaprezentowała siłę zgniotu dla bel o średnicy od 0,8m do 1,7m.

Zaprezentowaliśmy również najtańszego Farmtraca Heritage FT6060DN wraz z ładowaczem marki AGRO-MASZ i wycinakiem kombii SONAROL SNR 1600. Ciągnik o mocy 60KM, zaprezentował zdejmowanie foli z siatką z rozcinanej beli, co znacznie ułatwia ładowanie paszowozu.

Goście mieli również możliwość przetestowanie ładowarki MERLO TURBOFARMER 38.7 120KM.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

Polityka ochrony danych
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Projekt i realizacja DEOS

Agro-szczuka
telefon SZYBKI KONTAKT