facebook youtube
newsletter

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach, promocjach oraz wydarzeniach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości Newsletter drogą elektroniczną, przy wykorzystaniu podanego adresu email, w oparciu o art. 10 Ustawy z 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wysyłaną przez firmę Agro-Szczuka Mariusz Szczuka ul. Piękna 21/5, 19-300 Ełk
captcha

SONAROL

Sonarol

Firma Sonarol poprzez doświadczenie zdobyte przez lata swej działalności produkcyjno-handlowej sięgającej      1997 roku, kiedy to rozpoczęła działalność, bezustannie stawia na rozwój. Dzięki ciągłym inwestycjom spółka posiada obecnie jeden z najnowocześniejszych w regionie parków maszynowych, wykwalifikowaną kadrę inżynierów konstruktorów, profesjonalne programy do projektowania oraz doświadczonych pracowników produkcji.

Ofertę firmy stanowią maszyny do produkcji w gospodarstwie rolnym, które na co dzień wykorzystywane są do przygotowywania: kiszonki w belach, sianokiszonki, siana i słomy, oraz są pomocne w codziennych pracach w rolnictwie takich jak załadunek, rozładunek, zadawanie paszy itp. Spółka oferuje również automatyczne poidła dla bydła i trzody.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy Agro-Szczuka są stale obecni na największych targach rolniczych.

Polityka ochrony danych
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Projekt i realizacja DEOS

Agro-szczuka
telefon SZYBKI KONTAKT